Bestil et forslag

Information

Vær opmærksom på, at vi skal bede om din endelige menu 8-14 dage før datoen for arrangementet og det endelige antal kuverter senest tre dage før.

Sidder du inde med spørgsmål til menuen, levering eller noget helt tredje, er du velkommen til at ringe til os på 5858 5054.

Du kan i øvrigt læse om vores mange praktiske informationer her.

Spørgsmål?

Ring til os på
5858 5054

Send os en e-mail på
mad@kok-amok.dk

Bestil et forslag

Vi har en svartid på op til 14 dage til at beregne og sende et forslag retur

Det siger vores kunder om os

icon-test_02

Til Kok Amok – Morten og CO.

 

Mange tak for et glimrende, smagfuldt og vel anrette måltid i rigelige mængder.

 

Vi nød maden i fulde drag, og det gjorde vores gæster bestemt også.
Der var mange der spurgte, hvor har i fået den lækre mad fra, – dejligt at kunne fortælle at den kom for jer fra Kok Amok.👍

 

Jørgen
icon-test_02

Vi har fået bragt en Tapasmenu til 15 personer.Det var en udsøgt fornøjelse af overdådige fantastisk velsmagende,meget smukt og smagfuldt pyntede retter. Vi og vores gæster har endnu ikke fået armene ned efter denne oplevelse!

S. Leon
logo-web-white
Kontakt os

Ring til os på

5858 5054

Send os en e-mail på
mad@kok-amok.dk

Vestsjællandscentret 10,

4200 Slagelse

Cvr. nr.: 41246855

Åbningstider
Hverdage: 10 til 19
Lørdage: 10 til 16
Søndage: 10 til 15
Catering

Mad ud af huset fra Kok Amok betyder festmad til både små og store arrangementer, mærkedage samt højtider.

Vi har gjort det nemt for dig at vælge den menu, der passer din begivenhed bedst – uanset om det gælder skøn mad til din fødselsdag, jeres kommende bryllupsmenu eller bare en hyggelig sammenkomst med familie og venner.